Lētas aviobiļetes no Rīgas uz Palangu

Ievadiet datumus, lai atrastu biļetes:
usd
Meklēt aviobiļetes

Aviobiļešu cenas no Rīgas uz Palangu

Atrodiet lētas aviobiļetes no Rīgas uz Palangu un salīdziniet aviokompāniju cenas, izmantojot UniTicket.lv. Vietnē varat apskatīt lidojumu grafiku un iegādāties aviobiļeti par cenu 856 , ar izlidošanas datumu 21 janvārī 2021.

Pirm
Ot
Tr
Ce
Piekt
Se
Sv
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 

Pati lētākā aviobiļete Rīga - Palanga atrasta 5 dienas pirms. Tās cena vienā virzienā ar bagāžu sākas no 856 €, un reiss ir 21 janvārī 2021. Minimālā cena par lidojumu turp un atpakaļ sākas no 61 €. Šī biļete tika atrasta 2 nedēļas pirms ar izlidošanas datumiem uz Palangu 01 jūnijā 2021 g, atpakaļ uz Rīgu 06 jūnijā 2021 g

Lēti lidojumi Rīga — Palanga (RIX - PLQ)

Tabulā norādītas minimālās cenas lidmašīnai no Rīgas uz Palangu par tiešo lidojumu. Ja atrodat lētu biļeti, neatliekiet pirkumu. Pēdējā brīža piedāvājumi beidzas ļoti ātri.

Jūs varētu interesēt:

Rīga — Palanga lidojumi turp un atpakaļ

Aviobiļetes maršrutā Rīga - Palanga abos virzienos. Lētākā biļete tika iegādāta 2 nedēļas pirms, tās cena bija no 61 €. Izlidošana uz Palangu 01 jūnijā 2021 g un atgriešanās uz Rīgu 06 jūnijā 2021 g.

*Bagāža cenā nav iekļauta.

Lidojuma grafiks Rīga - Palanga

Grafika jūs uzzināsiet, cikos ir izlidojums no Rīgas un cikos ielido uz Palangu. Ir norādītas visas aviosabiedrības, kas šodien, rīt un nākamajās dienās veic tiešos lidojumus šajā virzienā.

Ir norādīti vairāk nekā 2 reisi katru dienu, sākot no 0s 45min Uzrādīti vietējie izlidošanas un ielidošanas laiki.
14:0014:45
airBaltic BT35 airBaltic BT35
RIX → PLQ
Pi Ot Tr Ce Pk Se Sv
Atrodiet biļetes
19:4520:30
airBaltic BT33 airBaltic BT33
RIX → PLQ
- - - - - Se -
Atrodiet biļetes
23:2500:10
airBaltic BT33 airBaltic BT33
RIX → PLQ
Pi Ot Tr Ce Pk - Sv
Atrodiet biļetes
*Grafiks ir norādīts tikai tiešajiem regulārajiem lidojumiem un zemo cenu aviokompānijām.

Lidojums skaitļos

Lidojums no Rīgas uz Palangas, neiekļaujot pārsēšanos, ir 00:45 minūtes, attālums starp pilsētām ir 221 km. vai 137 jūdzes. Pati agrākā rīta lidmašīna no Rīgas uz Palangu izlido 00:25 minūtē. Un pēdējais vakara izlidojums ir 23:40.

Самолёт

Vienvirziena

no 856 €

Самолёт

Tur un atkal atpakaļ

no 61 €

Ранний рейс

Pats agrākais lidojums

00:25

time

Lidojuma laiks

00:45 минут

Расстояние

Attālums

221 км

Ātrākās lidmašīnas biļete Rīga — Palanga no uzņēmuma airBaltic ar reisa numuru BT 35. Lidojums tiek veikts 00:45 minūtēs ar izlidošanu no Rīga lidostas pulksten 12:20 ar ielidošanu 13:05 Palanga lidostā. Šis lidojums tiek veikts ar modernu DeHavilland Dash 8 Q400 lidmašīnu.

Aviokompānijas

Tiešais lidojums

1 aviokompānijas veic tiešo lidojumu no Rīgas uz Palangu. Vispopulārākā tiešo lidojumu kompānija ir airBaltic.

  • airBaltic: BT 35, BT 33

Reisi ar pārsēšanos

Jūs varat iegādāties biļetes lidojumiem ar pārsēšanos no Rīgas uz Palangu no 1 aviokompānijām:

  • Norwegian Air International: Kopenhāgena

*Pārsēšanās pilsētas

Lidostas

Aviobiļešu cenas no lidostām. Rīgas gaisa satiksmi apkalpo 1 lidostā. Lidmašīnas pienāk 1 Palangas lidostā.

Rīgas lidostas:

Rīga  ~ 1 km* no 64 €

*Attālums no lidostas līdz pilsētas centram

Palangas lidostas:

Palanga  ~ 29 km* no 64 €

Lidmašīnas

Maršrutā Rīga - Palanga ir 2 lidmašīnu modeļi no 1 aviokompānijām. Pati ātrākā lidmašīna ir DeHavilland Dash 8 Q400 no airBaltic kompānijas.

  • Boeing 737-300
  • DeHavilland Dash 8 Q400

Pārsēšanās pilsētas

Pilsētu saraksts ar lidojumiem no Rīgas uz Palangu. Labākais variants ir lidot caur:

Aviobiļetes no Rīgas uz Lietuvu

Tālāk ir norādītas cenas bez bagāžas no Rīgas uz Lietuvas pilsētām. Lidmašīnas biļetes tiek rezervētas bez komisijas maksas.

Rīga - Viļņa BT 349 airBaltic Boeing 737-300
23:10 Rīga
ceļā 0 s 49 min Tiešais lidojums
23:59 Viļņa
no 39 € 04 martā 2021
Rīga - Palanga BT 35 airBaltic DeHavilland Dash 8 Q400
12:20 Rīga
ceļā 0 s 45 min Tiešais lidojums
13:05 Palanga
no 856 € 21 janvārī 2021
Rīga - Kauņa D8 3321 Norwegian Air International Boeing 737-800
07:50 Rīga
ceļā 5 s 0 min 1 pārsēšanās
12:50 Kauņa
no 124 € 14 janvārī 2022

Aviobiļetes no Latvijas uz Palangu

Cenas lidojumiem no Latvijas pilsētām uz Palangu. Norādītas minimālās gaisa pārvadātāju cenas nākamajiem lidojumiem. Lai pasūtītu biļeti turp un atpakaļ, izmantojiet meklēšanas formu

Rīga - Palanga BT 35 airBaltic DeHavilland Dash 8 Q400
12:20 Rīga
ceļā 0 s 45 min Tiešais lidojums
13:05 Palanga
no 856 € 21 janvārī 2021

Bieži uzdotie jautājumi

Cik maksā lētākā aviobiļete Rīga - Palanga?

Lētākās vienvirziena biļetes cena no Rīgas uz Palangu, kuru 5 dienas pirms atrada mūsu pircējs, ir sākot no 856 € ar izlidošanas datumu 21 janvārī 2021.

Lētākās aviobiļetes cena abos virzienos ir, sākot no 61 €, kas tika atrasta 2 nedēļas pirms ar izlidošanu turp 01 jūnijā 2021 g un atpakaļ 06 jūnijā 2021 g

Kuras aviokompānijas lido no Rīgas uz Palangu?

Tiešo lidojumu no Rīgas uz Palangu veic 1 aviokompānijas: airBaltic.
Lidojumus ar pārsēšanos veic 1 aviokompānijas: Norwegian Air International.

Kuri lidmašīnu modeļi veic lidojumus no Rīgas uz Palangu?

no Rīgas uz Palangu lidojumus veic 2 lidmašīnu modeļi:

  • Boeing 737-300
  • DeHavilland Dash 8 Q400

Cik ilgs ir lidojuma laiks no Rīgas uz Palangu?

Vidējais lidojuma laiks no Rīgas uz Palangu ir 00:48 minūtes.

Palangas pilsēta
Biļetes uz Palangu

Ievadiet datumus, lai sāktu meklēt biļetes.

Copyright © 2016-2020. Visas tiesības aizsargātas. UniTicket ir daļa no HolidayPrice Inc., kas ir Eiropas līderis tiešsaistes ceļojumu un saistīto pakalpojumu jomā. Privātuma politika. Lietošanas noteikumi. Sīkdatņu politika. Izmantojot materiālus, ir obligāta aktīva saite uz UniTicket vietni.