Lētas aviobiļetes no Varšavas uz Zielona Gora

Ievadiet datumus, lai atrastu biļetes:
usd
Meklēt aviobiļetes

Aviobiļešu cenas no Varšavas uz Zielona Gora

Atrodiet lētas aviobiļetes no Varšavas uz Zielona Gora un salīdziniet aviokompāniju cenas, izmantojot UniTicket.lv. Vietnē varat apskatīt lidojumu grafiku un iegādāties aviobiļeti par cenu , ar izlidošanas datumu 01 janvārī 1970.

Pirm
Ot
Tr
Ce
Piekt
Se
Sv
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

Pati lētākā aviobiļete Varšava - Zielona Gora atrasta 2684 nedēļas pirms. Tās cena vienā virzienā ar bagāžu sākas , un reiss ir 01 janvārī 1970. Minimālā cena par lidojumu turp un atpakaļ sākas no 43 €. Šī biļete tika atrasta 1 nedēļu pirms ar izlidošanas datumiem uz Zielona Gora 10 jūnijā 2021 g, atpakaļ uz Varšavu 23 jūnijā 2021 g

Lēti lidojumi Varšava — Zielona Gora (WAW - IEG)

Tabulā norādītas minimālās cenas lidmašīnai no Varšavas uz Zielona Gora par tiešo lidojumu. Ja atrodat lētu biļeti, neatliekiet pirkumu. Pēdējā brīža piedāvājumi beidzas ļoti ātri.

Jūs varētu interesēt:

Varšava — Zielona Gora lidojumi turp un atpakaļ

Aviobiļetes maršrutā Varšava - Zielona Gora abos virzienos. Lētākā biļete tika iegādāta 1 nedēļu pirms, tās cena bija no 43 €. Izlidošana uz Zielona Gora 10 jūnijā 2021 g un atgriešanās uz Varšavu 23 jūnijā 2021 g.

*Bagāža cenā nav iekļauta.

Lidojuma grafiks Varšava - Zielona Gora

Grafika jūs uzzināsiet, cikos ir izlidojums no Varšavas un cikos ielido uz Zielona Gora. Ir norādītas visas aviosabiedrības, kas šodien, rīt un nākamajās dienās veic tiešos lidojumus šajā virzienā.

Nav atrasts lidojumu grafiks.

Atlasiet datumu, lai meklētu lētus lidojumus uz galamērķi.

*Grafiks ir norādīts tikai tiešajiem regulārajiem lidojumiem un zemo cenu aviokompānijām.

Lidojums skaitļos

Lidojums no Varšavas uz Zielona Gora, neiekļaujot pārsēšanos, ir 01:00 minūtes, attālums starp pilsētām ir 374 km. vai 232 jūdzes. Pati agrākā rīta lidmašīna no Varšavas uz Zielona Gora izlido 23:35 minūtē. Un pēdējais vakara izlidojums ir 23:35.

Самолёт

Vienvirziena

Самолёт

Tur un atkal atpakaļ

no 43 €

Ранний рейс

Pats agrākais lidojums

23:35

time

Lidojuma laiks

01:00 минут

Расстояние

Attālums

374 км

Ātrākās lidmašīnas biļete Varšava — Zielona Gora no uzņēmuma LOT Polish Airlines ar reisa numuru LO 3983. Lidojums tiek veikts 01:00 minūtēs ar izlidošanu no tos. Frederiks Šopēns lidostas pulksten 23:35 ar ielidošanu 00:35 Zelena-Gora lidostā. Šis lidojums tiek veikts ar modernu Embraer EMB 175 lidmašīnu.

Aviokompānijas

Tiešais lidojums

1 aviokompānijas veic tiešo lidojumu no Varšavas uz Zielona Gora. Vispopulārākā tiešo lidojumu kompānija ir LOT Polish Airlines.

  • LOT Polish Airlines: LO 3983

Reisi ar pārsēšanos

Jūs varat iegādāties biļetes lidojumiem ar pārsēšanos no Varšavas uz Zielona Gora no 0 aviokompānijām:

*Pārsēšanās pilsētas

Lidostas

Aviobiļešu cenas no lidostām. Varšavas gaisa satiksmi apkalpo 1 lidostā. Lidmašīnas pienāk 1 Zielona Gora lidostā.

Varšavas lidostas:

tos. Frederiks Šopēns  ~ 0 km* no 16 €

*Attālums no lidostas līdz pilsētas centram

Zielona Gora lidostas:

Zelena-Gora  ~ 30 km* no 16 €

Lidmašīnas

Maršrutā Varšava - Zielona Gora ir 3 lidmašīnu modeļi no 1 aviokompānijām. Pati ātrākā lidmašīna ir Embraer EMB 175 no LOT Polish Airlines kompānijas.

  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • Embraer 170
  • Embraer EMB 175

Pārsēšanās pilsētas

Pilsētu saraksts ar lidojumiem no Varšavas uz Zielona Gora. Labākais variants ir lidot caur:

Aviobiļetes no Varšavas uz Poliju

Tālāk ir norādītas cenas bez bagāžas no Varšavas uz Polijas pilsētām. Lidmašīnas biļetes tiek rezervētas bez komisijas maksas.

Varšava - Krakova LO 3903 LOT Polish Airlines Boeing 737-800
08:30 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 0 s 55 min Tiešais lidojums
09:25 Krakova
no 10 € 29 jūnijā 2021
Varšava - Gdaņska LO 3835 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
12:35 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 0 s 55 min Tiešais lidojums
13:30 nosaukts Leha Valesas vārdā
no 14 € 17 augustā 2021
Varšava - Vroclava LO 3853 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
12:45 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 0 s 55 min Tiešais lidojums
13:40 Vroclava
no 19 € 16 jūnijā 2021
Varšava - Poznaņa LO 3957 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
08:40 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 0 s 55 min Tiešais lidojums
09:35 Lavica
no 22 € 01 oktobrī 2021
Varšava - Katovice LO 3881 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
12:35 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 0 s 50 min Tiešais lidojums
13:25 Pyrzowice
no 22 € 02 augustā 2021
Varšava - Ščecina LO 3931 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
08:15 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 1 s 10 min Tiešais lidojums
09:25 Ščecina
no 26 € 01 jūlijā 2021
Varšava - Rzeszow LO 3805 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
08:40 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 0 s 55 min Tiešais lidojums
09:35 Rzeszow
no 20 € 05 jūlijā 2021
Varšava - Bidgošča LO 381 LOT Polish Airlines Embraer 195
06:50 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 5 s 50 min 1 pārsēšanās
12:40 Bidgošča
no 18 € 05 jūlijā 2021
Varšava - Zielona Gora LO 3983 LOT Polish Airlines Embraer EMB 175
23:35 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 1 s 0 min Tiešais lidojums
00:35 Zelena-Gora
Atrast 16 jūnijā 2021
Varšava - Ļubļina LO 3965 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
15:40 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 17 s 50 min Tiešais lidojums
09:30 Lušans
no 18 € 21 jūnijā 2021

Aviobiļetes no Polijas uz Zielona Gora

Cenas lidojumiem no Polijas pilsētām uz Zielona Gora. Norādītas minimālās gaisa pārvadātāju cenas nākamajiem lidojumiem. Lai pasūtītu biļeti turp un atpakaļ, izmantojiet meklēšanas formu

Varšava - Zielona Gora LO 3983 LOT Polish Airlines Embraer EMB 175
23:35 tos. Frederiks Šopēns
ceļā 1 s 0 min Tiešais lidojums
00:35 Zelena-Gora
Atrast 16 jūnijā 2021

Bieži uzdotie jautājumi

Cik maksā lētākā aviobiļete Varšava - Zielona Gora?

Lētākās vienvirziena biļetes cena no Varšavas uz Zielona Gora, kuru 2684 nedēļas pirms atrada mūsu pircējs, ir sākot ar izlidošanas datumu 01 janvārī 1970.

Lētākās aviobiļetes cena abos virzienos ir, sākot no 43 €, kas tika atrasta 1 nedēļu pirms ar izlidošanu turp 10 jūnijā 2021 g un atpakaļ 23 jūnijā 2021 g

Kuras aviokompānijas lido no Varšavas uz Zielona Gora?

Tiešo lidojumu no Varšavas uz Zielona Gora veic 1 aviokompānijas: LOT Polish Airlines.
Lidojumus ar pārsēšanos veic 0 aviokompānijas: .

Kuri lidmašīnu modeļi veic lidojumus no Varšavas uz Zielona Gora?

no Varšavas uz Zielona Gora lidojumus veic 3 lidmašīnu modeļi:

  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • Embraer 170
  • Embraer EMB 175

Cik ilgs ir lidojuma laiks no Varšavas uz Zielona Gora?

Vidējais lidojuma laiks no Varšavas uz Zielona Gora ir 01:00 minūtes.

Zielona Gora pilsēta
Biļetes uz Zielona Gora

Ievadiet datumus, lai sāktu meklēt biļetes.

Copyright © 2016-2020. Visas tiesības aizsargātas. UniTicket ir daļa no HolidayPrice Inc., kas ir Eiropas līderis tiešsaistes ceļojumu un saistīto pakalpojumu jomā. Privātuma politika. Lietošanas noteikumi. Sīkdatņu politika. Izmantojot materiālus, ir obligāta aktīva saite uz UniTicket vietni.