Lētas aviobiļetes no Zielona Gora uz Varšavu

Ievadiet datumus, lai atrastu biļetes:
usd
Meklēt aviobiļetes

Aviobiļešu cenas no Zielona Gora uz Varšavu

Atrodiet lētas aviobiļetes no Zielona Gora uz Varšavu un salīdziniet aviokompāniju cenas, izmantojot UniTicket.lv. Vietnē varat apskatīt lidojumu grafiku un iegādāties aviobiļeti par cenu 17 , ar izlidošanas datumu 17 maijā 2021.

Pirm
Ot
Tr
Ce
Piekt
Se
Sv
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 
 

Pati lētākā aviobiļete Zielona Gora - Varšava atrasta 4 dienas pirms. Tās cena vienā virzienā ar bagāžu sākas no 17 €, un reiss ir 17 maijā 2021. Minimālā cena par lidojumu turp un atpakaļ sākas no 26 €. Šī biļete tika atrasta 4 dienas pirms ar izlidošanas datumiem uz Varšavu 17 maijā 2021 g, atpakaļ uz Zielona Gora 17 maijā 2021 g

Lēti lidojumi Zielona Gora — Varšava (IEG - WAW)

Tabulā norādītas minimālās cenas lidmašīnai no Zielona Gora uz Varšavu par tiešo lidojumu. Ja atrodat lētu biļeti, neatliekiet pirkumu. Pēdējā brīža piedāvājumi beidzas ļoti ātri.

Atlasīšana: Uz tuvākajiem datumiemPašas lētākās aviobiļetesLaiks ceļāTiešie reisi
17.05.2021 Pirmdiena
no 17 € Trip.com
Ekonom Atrasta 2021-04-11
bez pārsēšanās 1 s 5 min
Aviobiļetes no 17 €

Jūs varētu interesēt:

Zielona Gora — Varšava lidojumi turp un atpakaļ

Aviobiļetes maršrutā Zielona Gora - Varšava abos virzienos. Lētākā biļete tika iegādāta 4 dienas pirms, tās cena bija no 26 €. Izlidošana uz Varšavu 17 maijā 2021 g un atgriešanās uz Zielona Gora 17 maijā 2021 g.

Atlasīšana: Uz tuvākajiem datumiemPašas lētākās aviobiļetesUzturēšanās dienasTiešie reisi
LOT Polish Airlines LO 3982 Rīta reiss
Turp 22.04.21 06:50, Ce
Tiešais lidojums Ceļojums 3 dienas
Atpakaļ 25.04.21 18:45, Sv
*Bagāža cenā nav iekļauta.

Lidojuma grafiks Zielona Gora - Varšava

Grafika jūs uzzināsiet, cikos ir izlidojums no Zielona Gora un cikos ielido uz Varšavu. Ir norādītas visas aviosabiedrības, kas šodien, rīt un nākamajās dienās veic tiešos lidojumus šajā virzienā.

Nav atrasts lidojumu grafiks.

Atlasiet datumu, lai meklētu lētus lidojumus uz galamērķi.

*Grafiks ir norādīts tikai tiešajiem regulārajiem lidojumiem un zemo cenu aviokompānijām.

Lidojums skaitļos

Lidojums no Zielona Gora uz Varšavas, neiekļaujot pārsēšanos, ir 01:05 minūtes, attālums starp pilsētām ir 374 km. vai 232 jūdzes. Pati agrākā rīta lidmašīna no Zielona Gora uz Varšavu izlido 06:45 minūtē. Un pēdējais vakara izlidojums ir 07:05.

Самолёт

Vienvirziena

no 17 €

Самолёт

Tur un atkal atpakaļ

no 26 €

Ранний рейс

Pats agrākais lidojums

06:45

time

Lidojuma laiks

01:05 минут

Расстояние

Attālums

374 км

Ātrākās lidmašīnas biļete Zielona Gora — Varšava no uzņēmuma LOT Polish Airlines ar reisa numuru LO 3984. Lidojums tiek veikts 01:05 minūtēs ar izlidošanu no Zelena-Gora lidostas pulksten 06:45 ar ielidošanu 07:50 tos. Frederiks Šopēns lidostā. Šis lidojums tiek veikts ar modernu Embraer EMB 175 lidmašīnu.

Aviokompānijas

Tiešais lidojums

1 aviokompānijas veic tiešo lidojumu no Zielona Gora uz Varšavu. Vispopulārākā tiešo lidojumu kompānija ir LOT Polish Airlines.

  • LOT Polish Airlines: LO 3984

Reisi ar pārsēšanos

Jūs varat iegādāties biļetes lidojumiem ar pārsēšanos no Zielona Gora uz Varšavu no 0 aviokompānijām:

*Pārsēšanās pilsētas

Lidostas

Aviobiļešu cenas no lidostām. Zielona Gora gaisa satiksmi apkalpo 1 lidostā. Lidmašīnas pienāk 1 Varšavas lidostā.

Zielona Gora lidostas:

Zelena-Gora  ~ 30 km* no 23 €

*Attālums no lidostas līdz pilsētas centram

Varšavas lidostas:

tos. Frederiks Šopēns  ~ 0 km* no 23 €

Lidmašīnas

Maršrutā Zielona Gora - Varšava ir 3 lidmašīnu modeļi no 1 aviokompānijām. Pati ātrākā lidmašīna ir Embraer EMB 175 no LOT Polish Airlines kompānijas.

  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • Embraer 170
  • Embraer EMB 175

Pārsēšanās pilsētas

Pilsētu saraksts ar lidojumiem no Zielona Gora uz Varšavu. Labākais variants ir lidot caur:

Aviobiļetes no Zielona Gora uz Poliju

Tālāk ir norādītas cenas bez bagāžas no Zielona Gora uz Polijas pilsētām. Lidmašīnas biļetes tiek rezervētas bez komisijas maksas.

Zielona Gora - Varšava LO 3984 LOT Polish Airlines Embraer EMB 175
06:45 Zelena-Gora
ceļā 1 s 5 min Tiešais lidojums
07:50 tos. Frederiks Šopēns
no 17 € 17 maijā 2021

Aviobiļetes no Polijas uz Varšavu

Cenas lidojumiem no Polijas pilsētām uz Varšavu. Norādītas minimālās gaisa pārvadātāju cenas nākamajiem lidojumiem. Lai pasūtītu biļeti turp un atpakaļ, izmantojiet meklēšanas formu

Krakova - Varšava LO 3904 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
11:00 Krakova
ceļā 0 s 50 min Tiešais lidojums
11:50 tos. Frederiks Šopēns
no 20 € 16 aprīlī 2021
Gdaņska - Varšava LO 3826 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
23:05 nosaukts Leha Valesas vārdā
ceļā 0 s 55 min Tiešais lidojums
00:00 tos. Frederiks Šopēns
no 18 € 22 aprīlī 2021
Vroclava - Varšava LO 3852 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
10:45 Vroclava
ceļā 0 s 55 min Tiešais lidojums
11:40 tos. Frederiks Šopēns
no 17 € 01 jūnijā 2021
Poznaņa - Varšava LO 3944 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
16:55 Lavica
ceļā 0 s 55 min Tiešais lidojums
17:50 tos. Frederiks Šopēns
no 18 € 10 maijā 2021
Katovice - Varšava LO 3882 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
14:05 Pyrzowice
ceļā 0 s 50 min Tiešais lidojums
14:55 tos. Frederiks Šopēns
no 44 € 22 aprīlī 2021
Ščecina - Varšava LO 3938 LOT Polish Airlines Embraer 170
06:45 Ščecina
ceļā 1 s 5 min Tiešais lidojums
07:50 tos. Frederiks Šopēns
no 35 € 13 maijā 2021
Lodza - Varšava FR 2469 Ryanair Boeing 737-800
21:00 Lublinek
ceļā 12 s 0 min 1 pārsēšanās
09:00 tos. Frederiks Šopēns
no 42 € 05 maijā 2021
Rzeszow - Varšava LO 3806 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
11:05 Rzeszow
ceļā 0 s 50 min Tiešais lidojums
11:55 tos. Frederiks Šopēns
no 20 € 13 maijā 2021
Zielona Gora - Varšava LO 3984 LOT Polish Airlines Embraer EMB 175
06:45 Zelena-Gora
ceļā 1 s 5 min Tiešais lidojums
07:50 tos. Frederiks Šopēns
no 17 € 17 maijā 2021
Ļubļina - Varšava LO 3966 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
10:10 Lušans
ceļā 6 s 50 min Tiešais lidojums
17:00 tos. Frederiks Šopēns
Atrast 22 aprīlī 2021

Bieži uzdotie jautājumi

Cik maksā lētākā aviobiļete Zielona Gora - Varšava?

Lētākās vienvirziena biļetes cena no Zielona Gora uz Varšavu, kuru 4 dienas pirms atrada mūsu pircējs, ir sākot no 17 € ar izlidošanas datumu 17 maijā 2021.

Lētākās aviobiļetes cena abos virzienos ir, sākot no 26 €, kas tika atrasta 4 dienas pirms ar izlidošanu turp 17 maijā 2021 g un atpakaļ 17 maijā 2021 g

Kuras aviokompānijas lido no Zielona Gora uz Varšavu?

Tiešo lidojumu no Zielona Gora uz Varšavu veic 1 aviokompānijas: LOT Polish Airlines.
Lidojumus ar pārsēšanos veic 0 aviokompānijas: .

Kuri lidmašīnu modeļi veic lidojumus no Zielona Gora uz Varšavu?

no Zielona Gora uz Varšavu lidojumus veic 3 lidmašīnu modeļi:

  • DeHavilland Dash 8 Q400
  • Embraer 170
  • Embraer EMB 175

Cik ilgs ir lidojuma laiks no Zielona Gora uz Varšavu?

Vidējais lidojuma laiks no Zielona Gora uz Varšavu ir 01:00 minūtes.

Varšavas pilsēta
Biļetes uz Varšavu

Ievadiet datumus, lai sāktu meklēt biļetes.

Copyright © 2016-2020. Visas tiesības aizsargātas. UniTicket ir daļa no HolidayPrice Inc., kas ir Eiropas līderis tiešsaistes ceļojumu un saistīto pakalpojumu jomā. Privātuma politika. Lietošanas noteikumi. Sīkdatņu politika. Izmantojot materiālus, ir obligāta aktīva saite uz UniTicket vietni.