Par kompāniju UniTicket.lv

UniTicket ir daļa no ceļojumu aģentūras HolidayPrice. Tā ir viena no vadošajām Eiropas grupām, kas specializējas aviobiļešu, viesnīcu un citu ceļojumu pakalpojumu rezervēšanā, izmantojot internetu.

Kāpēc UniTicket?

UniTicket ir būtiska atšķirība no citām biļešu tirgošanas vietnēm: mēs nepārdodam biļetes, mēs meklējam tikai lētākās iespējas. Tāpēc mums nav mērķa veicināt atsevišķus priekšlikumus. Pēc vispiemērotākā varianta izvēles jūs tiksiet, novirzīts uz tās aģentūras vai biļešu kases vietni, kas to nodrošina.

Jūs neko nemaksājat par mūsu pakalpojumiem, iegādājoties biļeti par sākotnējo cenu. Jūs varat izmantot resursu, nebaidoties saskarties ar slēptām maksām vai papildu komisijām.

Izdevīgi

Vairāk nekā 750 aviokompānijas

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, piedāvājot lētāko lidojumu uz galamērķi. Pie mums jūs varat rezervēt lidojumus ar vairāk nekā 750 aviokompānijām visā pasaulē.

Vairāk nekā 2 000 000 viesnīcu

Lielā kritēriju skaita dēļ atrast pareizo viesnīcu var būt grūti. Lai atvieglotu šo uzdevumu, UniTicket visā pasaulē piedāvā vairāk nekā 2 000 000 viesnīcu.

Speciālisti tūrisma jomā

Mūsu partneru darbinieki ir Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) sertificēti un ir augsti kvalificēti speciālisti tūrisma jomā.

Katru dienu aizpildām visas vietas 17 Boeing 737

Uniticket katru dienu apkalpo 10 000 klientus Eiropā un arī pārdod vairāk nekā 200 ceļojumu paketes.

Uzticama

Jūsu personiskā un maksājumu informācija ir droši aizsargāta. UniTiket partneru maksājumu drošība atbilst starptautisko sistēmu Visa, MasterCard un PCI DSS 3.2 uzlabotās uzticamības standarta drošībai.

payment method

Ērti

Liels partneru tīkls

Sakarā ar lielo partneru skaitu: aviokompānijas, tiešsaistes ceļojumu aģentūras, un lidostas, mēs meklējam un atrodam lētākās biļetes. Salīdzinot cenas, ieskaitot 5 globālās rezervēšanas sistēmas.

Viss tiešsaistē

Pērciet biļetes, neizejot no mājām. Tagad jums nav jāstāv rindās, jo visas budžeta lidojumu iespējas ir vienā vietnē.

Kredīts

Pateicoties sadarbībai ar uzticības maksājumu pakalpojumu, PayLate jums, ir lieliska iespēja iegādāties biļetes pa daļām vai kredītā. Pēc biļetes meklēšanas norādiet, ka vēlaties to iegādāties pa daļām.

100% pārredzamas cenas

Biļetes bez komisijas maksas, piemaksām vai uzcenojumiem. Visas cenas vietnē ir galīgas un rezervācijas veikšanas laikā nemainās.

Pārbaudīti partneri

Mēs piedāvājam biļetes, viesnīcas, ekskursijas, apdrošināšanu, pārskaitījumus un ekskursiju tūres tikai no uzticamiem partneriem. Lielākās aviobiļešu kases, rezervēšanas aģentūras, ceļojumu rīkotāji, dzelzceļa un autobusu pārvadātāji.

aviasales flights
cherehapa insurance
Booking.com logo
Tripster
tutu flights
kiwitaxi transfers

Kā atrast un nopirkt biļeti vietnē UniTicket.lv

search form

Aizpildiet meklēšanas formu

Aizpildiet veidlapu - norādiet izlidošanas un ielidošanas pilsētu. Veidlapas kalendārā atlasiet izlidošanas datumu un atgriešanās lidojuma datumu, ja pērkat biļeti turp un atpakaļ, noklikšķiniet uz pogas "Atrast biļetes". Pagaidiet (ne vairāk kā 30 sekundes), kamēr sistēma apkopo datus par cenu.

airplane

Izvēlieties piemērotu biļeti

Parādītajos datos izvēlieties piemērotu biļeti, pievēršot uzmanību izmaksām, izlidošanas un ielidošanas lidostām, pārsēšanās pilsētai. Apskatiet, kura aviokompānija veic lidojumu, neatkarīgi no tā, vai ir iekļauta bagāža un rokas bagāža.

buy

Noklikšķiniet uz pogas «Pirkt»

Kad esat atradis piemērotu iespēju, noklikšķiniet uz pogas «Pirkt», un mēs jūs novirzīsim uz mūsu partnera vietni, kur jums būs jāturpina biļetes noformēšana.

pay

Aizpildiet pases datus un samaksājiet par biļeti

Aizpildiet veidlapu ar nepieciešamo informāciju un pases datiem, vēlreiz pārbaudiet visu un pēc tam tiešsaistē samaksājiet par biļeti ar bankas karti vai elektronisko naudu.

e-mail

Saņemiet biļeti uz e-pastu

5 minūšu laikā uz jūsu e-pastu tiks nosūtīta vēstule ar rezervēto aviobiļeti, tā ir jāizdrukā un jāņem līdzi uz lidostu.

Darbs UniTicket

Vakances
Copyright © 2016-2020. Visas tiesības aizsargātas. UniTicket ir daļa no HolidayPrice Inc., kas ir Eiropas līderis tiešsaistes ceļojumu un saistīto pakalpojumu jomā. Privātuma politika. Lietošanas noteikumi. Sīkdatņu politika. Izmantojot materiālus, ir obligāta aktīva saite uz UniTicket vietni.